خدمات سئو در آرسام طرح

خدمات سئو در آرسام طرح

امروزه با گسترش سایت ها و فروشگاه های اینترنتی در زمینه های مختلف، سئو بیشتر بر سر زبانها افتاده و تلاش و رقابت برای قرارگیری در صفحه اول گوگل افزونتر شده است. مفهوم سئو برای بسیاری از مدیران سایت ها و فعالان اینترنتی امری شناخته شده است.

هر فرایندی که با هدف بهبود رتبه یک سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجوگر انجام شود، زیرمجموعه خدمات سئو محسوب می ‌گردد. این کارها در سطوح مختلفی انجام می ‌شوند بنابراین خدمات سئو انواع مختلفی دارد.

زمانی که تصمیم می گیرید سرمایه گذاری بیشتری بر روی سئو سایت خود داشته باشید هدف شما کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل، افزایش بازدید سایت و در نتیجه افزایش مشتریان و فروش خواهد بود.

برای کسب نتیجه مناسب باید مسیر دقیق و مشخصی را طی کنیم. درست است که تنوع موضوعات و سایت های اینترنتی موجب می شود تعریف دقیقی از خدمات سئو نداشته باشیم و سناریوی اجرا برای هر سایت کاملا متفاوت باشد؛ ولی اگر بصورت جامع به خدمات سئو نگاه کنیم می توانیم به یک ساختار مشابه و قابل تعریف برای تمام پروژه ها برسیم.

خدمات رایج در زمینه سئو و بهینه سازی سایت

بطور کلی می توان خدمات سئو را در موارد اصلی ذیل تقسیم بندی نمود:

  • آنالیز و راهبرد
  • سئو تکنیکال
  • بازاریابی محتوا
  • سئو فانکشنال
  • لوکال سئو

فرآیند انجام یک پروژه، معمولا با بهینه سازی ساختار کدنویسی و بستذسازی برای پیاده نمودن استانداردهای سئو در وبسایت آغاز می شود. پس از آن استراتژی محتوایی و تولید محتوای ارزشمند آغاز شده و فرآیند ایندکس و کسب جایگاه در نتایج شروع می گردد. با گذشت چند ماه از فعالیت یک سایت، می توان با به کارگیری تکنیک های تخصصی جایگاه آن را در نتایج جستجو بهبود بخشید.

پس از کسب جایگاه در نتایج گوگل و حضور در صفحه اول فرآیند حفظ جایگاه و بهبود آن تا حد ممکن آغاز می شود. در این مرحله بصورت مداوم در حال آنالیز کلمات هدف و شناسایی فرصت های جدید هستیم و تلاش می کنیم تا محتوای خود را متناسب با جستجوی کاربران بهینه کنیم.

علاوه بر مسیر بالا معمولا برای وبسایت هایی که پرستیژ مشخصی دارند، فرایند سئو فنکشنتال (سئو وابسته به شغل و پیشه) و همچنین سئو برای  تجارتهایی که نقطه فیزیکی مشخصی دارند لوکال سئو یا خدمات سئو محلی نیز تعریف می شود. به عنوان مثال برای یک کارواش که در محله مهرآباد واقع شده است بسیار کارآمد خواهد بود که اطلاعات آن هنگام جستجوی عباراتی مانند ” کارواش در اصفهان” یا “کارواش در مهرآباد” نمایش داده شود.

خدمات سئو در زمینه سئو تکنیکال عبارتند از: بهینه سازی سرعت سایت ؛ بهینه سازی کدها و تگ ها ؛ بررسی سلامت کلی سایت؛ مدیریت هسته های مرکزی؛ پیاده سازی نشانه گذاری استاندارد ؛ طراحی و کدنویسی نسخه AMP ؛ بهینه سازی برای نمایش منسجم سایت در موبایل و تبلت.

خدمات بازاریابی محتوا در پروژه های سئو شامل: تدوین ساختار محتوایی سایت و صفحات هدف ؛ شناسایی و آنالیز کلمات کلیدی ارزشمند ؛ برنامه زمانی و استانداردهای تهیه محتوا ؛ تولید محتوای مستمر متناسب با استانداردهای گوگل؛ استراتژی عنوان و توضیحات مناسب ؛ تدوین استراتژی لینک سازی داخلی سایت.

خدمات زمینه سئو محلی شامل: هدف گذاری عبارات محلی در صفحات سایت ؛  ثبت موقعیت در نقشه گوگل ؛ مدیریت دیدگاه، امتیازات و پرسش کاربران و غیره است.

خدمات  سئو فانکشنال شامل: تحقیق کلمه یا کلمات کلیدی ؛ تعیین کلمه یا واژگان کلیدی مرتبط با کسب و کار ؛ میزان تراکم سایت های مرتبط رقبا و شدت رقابت آنها در آن کلمه کلیدی مربوطه ؛ بررسی وبسایت رقیبان هم پیشه ؛ تدوین استراتژی لازم و انجام فرایند سئو فانکشنال مطابق الگوریتم های گوگل می باشد.

برای اطلاع از قیمت سئو اینجا کلیک کنید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.