صنایع تبریز با داشتن یک سایت صنعتی پیشتازتر می شوند

شهری که با عنوان اولین ها شناخته شده (تبریز)، یکی از مهمترین قطب های صنعتی ایران محسوب می شود.

نگاه اجمالی به ظرفیت های صنعتی در تبریز و طراحی سایت در تبریز

با توجه به تعدد کارگاه های صنعتی، تبریز در رتبه چهارم قرار گرفته و از پتانسیل ها و زمینه های توسعه صنعتی وافری برخوردار می باشد. بعنوان نمونه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

33 شهرك صنعتی و تخصصی و 14 ناحیه صنعتی، مزیت نسبی در 13 رشته فعالیت صنعتی استان از قبیل چرم سازی و زیر مجمو عه های وابسته همچون کیف و کفش، دانشگاه های صنعتی تبریز و سهند، واحدهای دانشگاه جامع علمی و كاربردی و مؤسسات تحقیقات صنعتی، صنایع غذایی و آشامیدنی، تولید مبلمان و محصولات چوبی، قطعه و مجموعه سازی (مخصوصاً در زمینه خودروسازی)، ماشین سازی و شیمیایی، وجود مراكز آموزش فنی و حرفه ای مجهز و مراكز آموزش فنی شركتهای بزرگ صنعتی، وجود صنایع مادر پیشرفته، شهرك های تخصصی مانند سرمایه گذاری خارجی، فنآوری قطعات خودرو، مصالح ساختمانی تبریز همچنین واحدها و تشكل های صنعتی و صنایع تبدیلی.

اهمیت طراحی سایت صنعتی برای مراکز و واحدهای تولیدی و صنعتی تبریز

با توجه به مقدمه مذکور، از آنجایی که امروزه معرفی و فروش محصولات و خدمات از حالت سنتی خارج شده و شیوه های نوین بر پایه اطلاعات و فناوری جایگزین گشته است، نیاز شرکت ها و واحدهای تولیدی در تبریز را به برخورداری از یک سایت کارآمد بیش از پیش نمایان می سازد و کارخانه ها و مراکز صنعتی برای معرفی محصولات و خدمات خود  و یا در برخی موارد جهت فروش محصولات خود در اینترنت نیازمند طراحی سایت صنعتی می باشند. نظر به اینکه رقابت بالایی در معرفی و فروش محصولات در عرصه صنعت وجود دارد وهمچنین با توجه به گسترش ارتباطات صنعتی با داخل و خارج از کشور، طراحی سایت صنعتی می تواند کمک شایانی در جهت پیشبرد اهداف کارخانجات و مراکز صنعتی تبریز باشد.

همجواری استان آذربایجانشرقی با كشورهای خارجی و دسترسی به بازارهای اروپا و آسیای میانه، وجود پالایشگاه و مجتمع پتروشیمی تبریز و كارخانه های بزرگی نظیر تراكتور سازی، ماشین سازی، فولاد و كارخانجات تولید كننده نیروی محركه، قطعه سازی و قالب سازی و واحدهای صنایع غذایی كه در زمره واحدهای صنعتی پیشرو كشور می باشند و نیز صنایع چرم و كفش استان که پیشرو در کشور هستند، جهت ارتباط آسانتر و موثرتر با بازارهای کشورهای خارجی علی الخصوص مراکز فروش و بازار کشورهای همسایه و همچنین برای عقب نماندن از سهم تجارت خود در عرصه اینترنت، نیازمند برخورداری از یک سایت حرفه ای می باشند. سایتی که علاوه بر معرفی خدمات و محصولات واحد صنعتی مربوطه، پاسخگوی نیاز مشتریان نیز باشد.

طراحی سایت صنعتی و نظر سنجی مشتریان

طراحی سایت بر پایه ی اصول و المان های یک سایت صنعتی در تبریز، علاوه بر ایجاد ارتباط دوسویه بین مشتریان و واحد صنعتی از طریق بخش ارتباط با مشتریان، با کسب آراء و نظرات آنها می تواند معایب محصولات را از نظر مخاطبان شناسایی نموده و نسبت به رفع آنها اقدام نماید که در نتیجه رضایت مشتریان را فراهم آورده و فروش بیشتر و مدوام محصولات را تضمین می کند.

بخش های مختلف طراحی سایت در تبریز

مواردی که در طراحی سایت صنعتی بایستی مد نظر قرار بگیرد به اجمال عبارتند از :

1 –  تاریخچه معرفی واحد تولیدی

2 –  معرفی خدمات

3 –  بخش محصولات به همراه مشخصات و ویژگی های آنها

3 –  لیست نمایندگی ها و خدمات پس از فروش محصولات

4 – معرفی پروژه های در دست اجرا ومعرفی پروژه های آتی

5 – اخبار و مقالات در زمینه کاری

6 – باشگاه مشتریان

– بخش ارتباط با مشتریان و نظر سنجی از مشتریان

موارد فوق تنها بخشی از قسمت های یک سایت صنعتی محسوب شده و با توجه به نیاز و نوع فعالیت واحدهای صنعتی ، بخش های متنوع دیگری نیز می توان در نظر گرفت.

موسسه آرسام، سازنده و طراح سایت در تبریز

موسسه آرسام طرح با چندین سال سابقه در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت در زمینه های مختلف از جمله سایت های صنعتی، با تکیه بر دانش و تجربه طراحان و برنامه نویسان خود، نیازهای مراکز صنعتی و کارخانجات موجود در تبریز را شناسایی نموده و با توجه به نوع فعالیت آنها و همگام با اهداف و استراتژی های آنها، اقدام به طراحی سایت صنعتی نموده و آمادگی و اهتمام خود را جهت ارایه خدمات خود به مراکز و واحدهای صنعتی تبریز اعلام می دارد. لذا برای برخورداری از یک  سایت صنعتی حرفه ای و بهینه که بتواند کار و حرفه ی شما را بهبود بخشد و باعث افزایش مشتریان شما  شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره روابط عمومی موسسه 09919003699 تماس حاصل فرمایید.