طراحی سایت زیبا و منحصر بفرد

طراحی سایت زیبا و منحصر بفرد

وب سایت شما بخشی از “نام تجاری” شماست و معمولا اولین تصوری که یک مشتری بالقوه، در ذهن دارد نام تجاری شما است. بنابراین، یک وب سایت به درستی طراحی شده، باید فراتر از کدهای برنامه نویسی شده باشد.

گرافیک سایت

گرافیک سایت یعنی بوجود آوردن یک ارتباط هماهنگ میان عناصر سایت، متن و رنگ‌های آن برای هدایت کاربران به سمت اهداف مورد نظر. هر چه قدر این هماهنگی با دقت بیشتری انجام شود، کاربران با سایت ارتباط بهتری برقرار خواهند کرد. نظم و یکپارچگی بین عناصر، طبقه بندی مراحل ، ایجاد صفحات مرتبط و هدفمند، استفاده از رنگ‌های مناسب عواملی هستند که نه تنها بر زیبایی سایت تاثیر می‌گذارند بلکه دسترسی کاربران به محتواهای سایت را آسان خواهند کرد. همین مساله باعث جلب توجه کاربران و افزایش مدت زمان ماندگاری آنها در سایت خواهد شد. گوگل برای سایت‌های کاربرد پسند، ارزش بسیار زیادی قائل است. از این رو یکی از معیارهای سئو گرافیک خوب سایت است که در سئو داخلی سایت مورد توجه قرار می گیرد.

اهمیت ظاهر و گرافیک سایت

طراحی گرافیک یک بخش اساسی از هر طراحی وب را شامل می گردد. این نه تنها روح خلاق سایت شماست، بلکه به مجموعه ی استراتژی نام تجاری محصول و کسب و کار شما حیاتی تازه می بخشد. طراحی گرافیک همه چیز را از تصاویر پشت زمینه، آگهی ها و شکل و رنگ دکمه ها، رنگ طرح ها و خطوط، سبک و فونت متون، افکت ها و کلیه طرح های پوششی را شامل می شود.

طراحی گرافیکی ایده آل می تواند با افزایش تجدید نظر بصری، ارزش نام تجاری و قابلیت استفاده ی وب سایت شما را افزایش دهد.

تجدید نظر بصری برای طراحی سایت بسیار حیاتی است؛ زیرا با تحریک حواس زیبایی شناختی و افزایش احساس ارتباط، باعث ترویج برقراری ارتباط ایده ها با بینندگان شما می گردد.

طراحی گرافیکی موثر نیز باعث ارتقای حرفه ای سایت شما شده و احتمال بیشتری وجود دارد که بازدیدکنندگان وقت بیشتری را جهت ماندن در سایت شما و خواندن مطالبی که ارزش خواندن دارند را در نظر بگیرند.

در نهایت، طراحی گرافیکی گیرا، قابلیت استفاده سایت شما را افزایش می دهد. بازدید کنندگان وب، اغلب صبر کمی برای ماندن در سایت های پیچیده و گیج کننده دارند و به سرعت آنها را ترک می کنند. می توان با استفاده از طراحی گرافیکی جذاب، بینندگان را تشویق نمود تا زمان زیادی را جهت ماندن در وب سایتتان صرف نمایند.

همیشه بایستی مطمئن شد که گرافیک شما متناسب با محتوا و انتخاب رنگ ها هماهنگ با سبک های متن است.

گرافیک سایت مهمترین بخش سایت است چرا که بطور مستقیم بر تجربه کاربری و رضایت کاربران تاثیر می ‌گذارد. زمانی که کاربران یک سایت از ساختار سایت رضایت داشته باشند، مدت زمان بیشتری را در سایت خواهند ماند. همین امر باعث می شود که میزان بانس ریت یا نرخ فرار کاربران سایت تا حد بسیار زیادی کاهش یابد. موسسه آرسام طرح سازنده انواع سایت و فروشگاه اینترنتی با طراحی زیبا و منحصر بفرد می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.