طراحی سایت کارخانه، طراحی سایت مراکز صنعتی، طراحی سایت طراحی سایت کارگاه تولیدی بزرگ و کوچک، طراحی سایت وب سایت کارگاه خدماتی، طراحی سایت وب سایت کارگاه صنعتی، طراحی سایت سایت مراکز تاسیساتی و فنی، طراحی سایت واحدهای تولیدی در زُمره ی اجرا و طراحی وب سایت کارخانجات قرار می گیرند.

 هدف از طراحی وب سایت کارخانه

مهمترین هدف از طراحی سایت کارخانه و مراکز صنعتی و تولیدی؛ معرفی خدمات به مراکز همکار و آحاد مردم، معرفی محصولات تولیدی و توزیع و فروش این محصولات به عموم و نمایندگان فروش آنها ، ارایه خدمات پس از فروش و … است .

کارخانجات مختلف با دامنه فعالیتی متنوع، مانند: کارخانه فولادسازی، نورد و پروفیل، کارخانجات صنایع غذایی، کارخانه های نساجی، صنایع شیمیایی، صنایغ برق و الکترونیک، صنایع سلولزی .. که در شهرک ها و مناطق صنعتی و یا بطور پراکنده در نقاط مختلف کشور مستقر هستند، گویای آنست که اینها برای نشان دادن فعالیت ها و محصولات خود بدون محدویت مکانی و زمانی و همچنین جهت حضور و رقابت در عرصه های صنعتی بین المللی بایستی مجهز به وب سایتی حرفه ای و قوی باشند تا از آن بعنوان ابزاری جامع جهت ارتباط با همکاران و مشتریان قبلی و جذب مشتریان جدید داخلی و خارجی استفاده نمایند.

ضرورت ساخت وب سایت کارخانجات

بطور کلی همه کارخانه ها مشتریان خود را دارند چون عملا بدون وجود مشتری، کارخانه نیز حیاتی نخواهد داشت. اما با توجه به افزایش رُقبا در یک صنف و همچنین رقابت تنگاتنگ بین آنها نبایستی از تبیغلات و قدرت فضای مجازی غافل شد. چرا که اینترنت فرصت ها و زمینه ها و پتانسیل های قوی و متعدد و ویژه ای برای معرفی کسب و کار  و فعالیت ها و محصولات تولیدی واحد صنعتی شما دارد. غافل شدن از این مهم و عدم داشتن یک وب سایت مناسب، موجب خواهد گردید که توپ به میدان رقیب ها بیفتد و بتدریج مشتریان شما اُفول خواهند کرد.

بازاریابی و بازارسازی در دنیای تحت وب با داشتن سایتی حرفه ای و ایده آل شکل می گیرد. در وب سایت کارخانه می توانید خود را بهتر معرفی نمایید تا مخاطبان داخلی و حتی خارجی بیشتر با کسب و کار شما آشنا گردند.  به یاد داشته باشید که برای اینترنت و وب سایت های اینترنتی، حد و مرزی وجود ندارد و کسب و کارها از حالت محدود به یک کشور خارج شده استو به همین دلیل می توانید با داشتن یک وب سایت، مشتریان خارجی را نیز جذب کنید. با توجه به این مورد، چند زبانه بودن وب سایت کارخانه (یک یا چند زبان بین المللی رایج دنیا) موجب خواهد گردید حوزه فعالیت های خود را گسترش دهید تا در نهایت محصولات کارخانه و فعالیت های شما با دامنه ی وسیع تر و با قدرت بیشری به رؤیت مخاطبان خارجی خود برسند.

حتما در چنین وب سایت هایی علاوه بر معرفی خود و کارخانه می توانید اقدام به فروش کالاهای مورد نظر و تولیدی خودتان بصورت آنلاین نمایید. می توانید تخفیف های خوبی هم از این طریق برای مشتریان آنلاین در نظر بگیرید تا کاربران آنلاین تشویق گردند خریدهای خرده و عمده خود را بصورت آنلاین انجام دهند.

همچنین نمایندگی های فروش خود را می توانید بطور کامل معرفی نمایید تا مخاطبان و مشتریان شما در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانند به کالاهای تولید شده شما در شهر خود دسترسی پیدا نمایند.

آیتم ها و امکانات طراحی وب سایت مراکز صنعتی و کارخانجات

 • طراحی صفحه بخش معرفی کارخانه، سوابق فعالیت و معرفی هیات مدیره و هیات موسس.
 • طراحی صفحه معرفی کالاها و محصولات تولیدی همراه با دسته بندی موضوعی کالاها.
 • طراحی صفحه اطلاعات تماس با درج آدرس ها و تلفن های مربوطه و همچنین فرم تماس جهت ارتباط آنلاین مخاطبان و مشتریان با مدیر و هیات مدیره کارخانه.
 • طراحی بخش کاتالوگ آنلاین برای نمایش محصولات بصورتی که در کاتالوگ چاپی رویت می گردد.
 • طراحی قسمت استانداردها و گواهینامه ها برای نمایش دادن سرتیفکت ها و مدارج ، مجوزها و گواهینامه های کسب شده مانند استاندارد ملی ایران، نشان معاونت غذا دارو، گواهینامه های ایزو و سایر نشان ها و گواهینامه های ملی و بین المللی کسب شده. کاربران و مشتریانتان با دیدن این نشان ها و مجوزها به شما اطمینان بیشتری نموده و خریدهای بیشتری را از شما انجام خواهند داد.
 • طراحی نوار جستجو؛ برای اینکه کاربران بتوانند مورد یا موراد مد نظر خود را از بین محتوای زیاد وب سایت سرچ نموده و بیابند.
 • طراحی گالری تصاویر، برای نمایش نماهای مختلف و امکانات و خط تولید کارخانه.
 • طراحی سیستم فروش و فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات (در صورت درخواست) که امکانات و ویژگی این سیستم در طراحی سایت فروشگاهی ذکر شده است.
 • پیاده سازی بخش معرفی نمایندگی های فروش، شرکت های تابعه و خدمات پس از فروش؛ بدیهی است که نمایندگان فروش و شعبات کارخانه شما احتیاج دارند تا در وب سایت بهتر و موثرتر دیده شوند. با طراحی و پیاده سازی چنین سرویسی این امکان برای آنها بوجود می آید تا در کسب و کار نهایی شما تاثیر چشمگیری داشته باشند چون آنها با دیدن آدرس و مشخصات خود در وب سایت مرکزی کارخانه حتما انگیزه بیشتری برای فعالیت های خود خواهند داشت و باعث رونق کاری شما خواهند شد. جهت معرفی شعبه ها و شرکت های تابعه کارخانه خود در وب سایت اصلی می توان از تصاویر آن شرکت ها و شعبات به همراه نقشه دقیق محل آنها در این بخش از وب سایت استفاده نمود.
 • طراحی سیستم سفارشات برای اخذ و سفارش گیری.
 • طراحی قسمت مدیریت لینک ها و پیوندهای مرتبط، مانند لینک وب سایت ادارات و سازمان های دولتی مرتبط با زمینه فعالیتی شما.
 • طراحی صدای مشتری؛ برای اینکه مشتریان بتوانند از طریق این سیستم انتقادات، پیشنهادات و نارضایتی های خود از محصول خریداری شده را انعکاس دهند.
 • پیاده سازی تابلوی اخبار داخلی کارخانه و اعلانات برای کارکنان و سهامداران.
 • سیستم آمار بازدیدها؛ خلاصه ای از گزارشات هر بازدید را می توان برای بازدید کنندگان در نظر گرفت و به آنها ارایه کرد.

به حتم در طراحی وب سایت واحدهای صنعتی و تولیدی تولیدی و صنعتی ، امکانات دیگری که مورد نیاز مدیران و صاحبان صنایع است در هنگام اجرای پروزه طراحی سایت با توجه به نیاز سنجی های انجام شده به هسته اصلی وب سایت اضافه خواهد شد.

آرسام طرح سازنده وب سایت حرفه ای کارخانجات

آرسام طرح در وهله اول گرافیک وب سایت کارخانه را متناسب با زمینه فعالیتی شما طراحی و اجرا می نماید تا موجب ارتباط گرم مشتریان و مخاطبان شما با وب سایت فراهم گردد.

طراحی اصولی و حرفه ای، چیدمان و منوبندی ویژه وب سایت کارخانجات، جایگزاری بخش ها و سرویس های مهم  از جمله گواهینامه ها و مجوزها، محصولات، معرفی شرکت های تابعه و نمایندگان فروش و … از اولویتهای نخست آرسام طرح در ساخت سایت مراکز تولیدی و صنعتی است.

به لحاظ تعدد کارخانجات و کارگاه های صنعتی بزرگ و کوچک و وب سایت های آنها، پی ریزی زمینه ای مستدل و بنیادین جهت قابلیت  توسعه پذیری وب سایت در آینده و نیز ارتقاء وب سایت در موتورهای جستجو بر اساس کلمات کلیدی مد نظر، جهت بهینه سازی سایت و قرارگیری آن در رتبه های بالای موتورهای جستجو را آرسام طرح بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو و با بکارگیری ترفندها و تکنیک های سئو پیاده سازی و اجرا می کند.

مدیران محترم کارخانجات که قصد ایجاد و راه اندازی وب سایت برای مجموعه خود را دارند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره روابط عمومی 09919003699 تماس حاصل فرمایند.