گرافیک و طراحی وب سایت

بسیاری از مشکلات برای هر کسی که به دنبال یک وب سایت است، وجود دارد. وب سایت شما بخشی از “نام تجاری” شماست و معمولا اولین تصوری که یک مشتری بالقوه، در ذهن دارد نام تجاری شما است. بنابراین، یک وب سایت به درستی طراحی شده، باید فراتر از کدهای برنامه نویسی شده باشد.

طراحی گرافیک یک بخش اساسی از هر طراحی وب را شامل می گردد. این نه تنها روح خلاق سایت شماست، بلکه به مجموعه ی استراتژی نام تجاری محصول و کسب و کار شما حیاتی تازه می بخشد. طراحی گرافیک همه چیز را از تصاویر پشت زمینه، آگهی ها و شکل و رنگ دکمه ها، رنگ طرح ها و خطوط، سبک و فونت متون، افکت ها و کلیه طرح های پوششی را شامل می شود.

طراحی گرافیکی ایده آل می تواند با افزایش تجدید نظر بصری، ارزش نام تجاری و قابلیت استفاده ی وب سایت شما را افزایش دهد.

تجدید نظر بصری برای طراحی وب بسیار حیاتی است؛ زیرا با تحریک حواس زیبایی شناختی و افزایش احساس ارتباط، باعث ترویج برقراری ارتباط ایده ها با بینندگان شما می گردد.

طراحی گرافیکی موثر نیز باعث ارتقاء حرفه ای سایت شما شده و احتمال بیشتری وجود دارد که بازدیدکنندگان وقت بیشتری را جهت ماندن در سایت شما و خواندن مطالبی که ارزش خواندن دارند را در نظر بگیرند.

در نهایت، طراحی گرافیکی خوب قابلیت استفاده سایت شما را افزایش می دهد. بازدید کنندگان وب، اغلب صبر کمی برای ماندن در سایت های پیچیده و گیج کننده دارند و به سرعت آنها را ترک می کنند. شما می توانید با استفاده از طراحی گرافیکی جذاب، بینندگان را تشویق کنید که زمان زیادی را جهت ماندن در وب سایتتان صرف نمایند.

همیشه مطمئن شوید که گرافیک شما متناسب با محتوا و انتخاب رنگ ها هماهنگ با سبک های متن است.