5 مزیت کلیدی سئو برای مشاغل کوچک

5 مزیت کلیدی سئو برای مشاغل کوچک

سئو به صاحبان مشاغل کوچک کمک می کند وب سایت های سریع، قوی و کاربرپسند داشته باشند تا در موتورهای جستجو در رتبه بالاتری قرار گیرند، که این به نوبه خود به افزایش مشتریان بالقوه واجد شرایط بیشتر کمک می کند و در نهایت نرخ تبدیل را افزایش می دهد.

مزایای کلیدی سئو برای مشاغل کوچک

SEO همچنین به شناساندن نام تجاری کسب و کار شما کمک فوق العاده ای می کند، زیرا کاربران موتورهای جستجو بیشتر از سایتی که در صفحه اول صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) قرار دارند، اعتماد می کنند تا آنهایی که در رتبه های پایین تر هستند.

اگر صاحب مشاغل کوچک هستید، باید از سئو برای ایجاد یک حضور قوی در فضای اینترنت استفاده نمایید و گستره رقابت های خود را افزایش دهید تا مشتریان جدیدی برای کسب و کار خود به دست آورید و آن را به سطح بعدی برسانید.

در این مقاله آرسام طرح پنج مزیت اصلی سئو برای مشاغل کوچک ذکر شده است:

1- وب سایت های کاربرپسند

سئو به صاحبان مشاغل کوچک کمک می کند وب سایتی سریعتر، روانتر و کاربر پسندتر ایجاد کنند. اگرچه اکثر مردم هنوز به تعریف قدیمی سئو پایبند هستند و تصور می کنند که این فقط در مورد بهینه سازی برای موتورهای جستجو است، اما امروزه سئو همچنین برای بهبود تجربه کاربر نیز مفید است.

وب سایت های با ساختار خوب، تمیز و بدون ایراد، بازدیدکنندگان معمولی را مجبور می کند تا مدت بیشتری در سایت بمانند، در نتیجه نرخ پرش را کاهش داده و بازدید صفحات را افزایش می دهند. به طور مشابه، محتوای بسیار مرتبط (صفحات فروش و مقالات وبلاگ) شما را موفق تر می کند زیرا به احتمال زیاد به سوالات آنها پاسخ می دهد، مسایل مهم آنها را حل می کند و به آنها کمک می نماید دقیقان آنچه را که در سایت شما به دنبال آن هستند پیدا کنند.

سئو داخلی، اگر به درستی انجام شود، کاربران شما را خرسند می کند، این امر موتورهای جستجو را نیز راضی می سازد زیرا آنها دوست دارند اطلاعات با کیفیت بالا را به کاربران خود ارایه دهند.

2- مشتریان بیشتری را وارد کنید

یکی از دلایل اصلی داشتن وب سایت برجسته بودن از رقبا و افزایش تعداد مشتریان است. در غیر این صورت، چرا بطور مثال 10 میلیون تومان در بازاریابی سرمایه گذاری می کنید، درست است؟ مشاغلی که دارای وب سایت بهینه سازی شده یا سئو شده هستند، مشتریان بیشتری را به ارمغان می آورند و دو برابر سریعتر از مشاغلی که اینگونه وب سایت را ندارند رشد می کنند.

سئو احتمالن کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین استراتژی بازاریابی است که امروزه وجود دارد. علاوه بر این، فقط مشتریانی را که به طور جدی به دنبال یافتن محصول یا خدمات شما هستند، به ارمغان می آورد!

SEO به شما کمک می کند ترافیک “هدفمند” را به وب سایت شما و در نهایت مشتریان بیشتری را نسبت به سایر تاکتیک های بازاریابی که از آن استفاده می کنید، به سمت شما هدایت کند.

3- نرخ تبدیل بهتر

وب سایت های بهینه شده با SEO سریعتر بارگیری می شوند، خواندن و گشت و گذار در آنها آسان است و تقریبن در همه انواع دستگاه ها، از جمله تلفن همراه و تبلت به درستی نمایش داده می شوند. وب سایت هایی که به راحتی قابل خواندن و پیمایش هستند، بیشتر مورد توجه خوانندگان یا بازدیدکنندگان شما قرار می گیرند – یعنی آنها به احتمال زیاد به مشتریان وفادار، مشترکان و بازدیدکنندگان وفادار شما تبدیل می شوند.

 4- آگاهی از برند را تقویت کنید

یکی از مزایای کسب رتبه های بالاتر در نتایج جستجوی گوگل، آگاهی از نام تجاری است. هنگامی که سایت های شما در صفحه اول موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو ظاهر می شوند، مشتریان بالقوه شما هنگام جستجو برای یک عبارت خاص بیشتر به برند شما اعتماد می کنند تا برندهای دیگر که وب قوی ندارند.

به همین دلیل است که مشاغل کوچک که می خواهند آگاهی بهتری از برند خود (چه در سطح محلی و چه در سطح ملی) به مخاطبان ارایه دهند،  باید در سئو سرمایه گذاری کرده و رتبه های برتر را برای شرایط کلیدی مربوط به کسب و کار خود کسب کنند. ما دیگر در دهه 60 نیستیم. موتورهای جستجو در حال حاضر نقش بسزایی در ایجاد یا شکست نام تجاری شما دارند.

5- مسابقه بای پس

بیایید مثالی از دو کسب و کار که در یک صنق یا یک صنعت هستند و محصولات مشابه را با قیمت های مشابه می فروشند، بیاوریم. یکی از آنها دارای وب سایت بهینه سازی شده است و دیگری دارای وب سایت غیر بهینه شده است. با توجه به اینکه همه چیز برابر است، فکر می کنید کدام شرکت از جستجوهای محلی مشتریان بیشتری را به وب سایت خود جذب می کند؟ کدام شرکت به احتمال زیاد سریعتر رشد می کند و موفق تر می شود؟

موتورهای جستجو و SEO بسیار قدرتمند هستند. اگر رقبای شما در حال انجام بازاریابی سئو هستند، فقط باید از خود بپرسید که چرا هنوز روی چنین استراتژی سرمایه گذاری نکرده اید.

   برای سفارش سئو سایت خود و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09919003699 در تماس باشید.   

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.